Система "Запоріжжінструмент"

 

Запоріжський инструментальный завод

Запорізький завод був заснований 1 вересня 1879 як механічний і мідно-ливарний завод Мензи для виробництва найпростіших сільськогосподарських машин.

У жовтні 1958р. завод повністю перебудувався виробництва спеціалізованого металообробного інструменту: різці, оснащені твердим сплавом; кінцеві та торцеві фрези; мітчики зі шліфованим профілем; обертові центри; ролики для накатки різьблення. З 1959 називається – «Запорізький інструментальний завод».

В 1978 поставлені на виробництво фрези кінцеві для верстатів з числовим програмним управлінням; вся продукція заводу – 120 типорозмірів інструменту.

У середині 90-х років завод відповідно до Державної програми приватизації було перетворено на відкрите акціонерне товариство та після консолідації акцій – на закрите акціонерне товариство.

Зараз Запорізький інструментальний завод є одним з найбільших і широко відомих виробників мітчиків, різців, свердлів та калібрів. Торгова марка заводу вже давно стала символом якості та стабільності завдяки індивідуальному підходу до клієнтів, якості, перевіреному десятиліттями, регулярному впровадженню новітніх технологій та розробок.

Запорізький інструментальний завод є ексклюзивним власником патентів на винаходи. Маючи висококваліфіковані кадри, підприємство може виготовляти спеціальний інструмент за кресленням.

Запорізький інструментальний завод гарантує високу якість своєї продукції. Весь інструмент проходить обов'язкову сертифікацію відповідно до російських стандартів.

 

Запрошуємо до співробітництва!