Харківський інструментальний завод:

Плашки:

 

плашка кругла для метричного різьблення ГОСТ 9740, ст. точності 6 h ,6 g , 9ХС

 

плашка кругла для трубного циліндричного різьблення ГОСТ 9740, кл. точності В 9ХС

 

плашка кругла для конічного трубного різьблення ГОСТ 6211, 9ХС

 

плашка кругла для конічного дюймового різьблення ГОСТ 6228, 9ХС

 

плашка плоска ГОСТ 2248

 

плашка плоска ГОСТ 2240-80 та креслення замовника

 

 

Наша компанія реалізує плашки та мітчики всіх найменувань та типажів. Великий асортимент якісної продукції призначеної для робіт з ремонту автомобілів, зокрема для нарізування та калібрування, зовнішніх різьблень, представлений широкою лінійкою плашок. У нас на складі (магазині) Ви побачите та придбаєте плашки на виграшних для Вас умовах.
На відміну від мітчиків, які використовуються для внутрішнього різьблення, для нарізання зовнішнього різьблення призначається інструмент під назвою плашка. Так само з їх допомогою можна не тільки нарізати, а й відкалібрувати різьблення. Причому всі операції можна робити за прохід. В основному плашки використовуються для нарізування різьблення діаметром до 60 мм. Цей інструмент зовні виглядає як звичайна гайка, що тільки створена з розжареного металу. У плашку є кілька осьових отворів, які створюють ріжучі грані. Крім основних, зазвичай на плашку є кілька отворів для відведення стружки, їх так і називають стружкові отвори. Внутрішня частина плашки зроблена у вигляді конуса, що дозволяє знизити одномоментне зусилля на зуб плашки. Дуже важливу роль як і термін служби плашки грає той матеріал, з якого вони створені, в основному це легована сталь, зазвичай ХВСГФ або 9ХС, а так само швидкорізальні сталі, такі як Р6М5, Р6М5К5, Р6М5К8 та Р18. З недавніх пір для виготовлення плашок багато виробників застосовують і тверді сплави. Звичайна ширина плашки 8-10 витків, її забірна частина становить 2-3 витки. На плашку обов'язково має бути маркування містить рівень точності нанесення різьблення і назва сталі, з якої він вироблена, при цьому виняток становить плашки зі сталі з маркуванням 9ХС.

Представлений у нас інструмент відрізняється великою різноманітністю параметрів, що дозволяє робити різьблення різних розмірів. Наш інструмент має високі характеристики за параметрами зносостійкості та якості різьблення. Представляєте ви промислове підприємство, фабрику, автомайстерню або є приватною особою – любителем, Ви підберете для себе плашки необхідного параметра та якості.
Плашки представлені за основними різновидами такого виду інструменту:
1. Розсувні – для встановлення цієї плашки в клуп, необхідно, щоб він був оснащений необхідними для цього напрямними. У рамці такі плашки, що складаються з двох складових, закріплюються за допомогою сухаря та гвинта, який визначає діаметр отриманого різьблення. Як правило, кілька таких плашок йдуть в комплекті з клупом.
2. Розрізні плашки - цей вид використовується, так само як і розсувні, в клуппі, але на відміну від них не можуть забезпечити чистого різьблення, через свою схильність до відпружинування. Це дає похибку різьблення 0,1 - 0,3 мм.
3. Цілісні плашки – Мабуть, найякісніше різьблення можна отримати при використанні саме цього виду, оскільки вони мають найвищу жорсткість.