Система "Запоріжжінструмент"

 

Харківський інструментальний завод

Харківський завод було засновано у 1931 році як ливарно-механічний завод з виготовлення котельного обладнання.

Харківський інструментальний завод розпочав свою діяльність з 1963 року, коли за рішенням Раднаргоспу СРСР розпочалися роботи з переведення заводу на випуск металорізального інструменту. З травня 1963 по 1968 рік проходила реконструкція заводу. У цей період було освоєно випуск 100 типорозмірів плашок, 79 типорозмірів алмазного інструменту, 4 типорозміри кінцевих фрез.

Із запровадженням нових форм господарювання у 1988 році завод, одним із перших у СРСР, було перетворено на «Харківський виробничий кооператив «Інструмент»» і продовжив утримувати основні позиції одного з найбільших підприємств інструментальної галузі.

У процесі розвитку «ХІЗ» змінив різні форми власності. На сьогоднішній день це ЗАТ «Харківський інструментальний завод».

Починаючи з 2000 року, Харківський інструментальний завод поступово нарощував обсяги виробництва. На початок 2001 року було розширено номенклатуру випуску продукції: 152 типорозміри плашок, 9 типорозмірів напайних різців, 115 типорозмірів мітчиків, 20 типорозмірів викруток, свердло к/х від d6 до d55, а також набори інструменту та комірки для плашки.

На сьогоднішній день обсяги виробництва на Харківському інструментальному заводі продовжують зростати, освоюються нові технології. Працюючи з нами, Ви купуєте інструмент високої якості, сертифікований відповідно до російських стандартів.  

 

Запрошуємо до співробітництва!